Bine ați venit la Departamentul de Automatică

Sesiunea septembrie 2023

Calendar septembrie 2023.

Predarea lucrărilor:

Pentru sesiunea septembrie 2023, studenții vor încărca materialul conform calendarului și regulamentului, prin Microsoft Teams:

• - licențe - după aderarea la echipa Teams k2hgxdr, încărcați materialul la Assignments.

În sesiunea septembrie 2023, pentru diplome va fi activă comisia 4D, iar pentru disertații comisia 4M. Comisiile pentru sesiunea septembrie: aici

Sesiunea iulie 2023

Programări susțineri lucrări de disertație: comisia 1M, comisia 2M, comisia 3M (IA).

Susținerile de disertații se vor desfășura în următoarele săli: Comisia 1M - 309, Comisia 2M - 303, Comisia 3M (IA) - 308.

Programări susțineri lucrări de diplomă: comisia 1D, comisia 2D, comisia 3D, comisia 5D (Satu Mare).

Modificare componență comisie 1D diplome: aici.

Examenele de diplomă Cluj se vor desfășura în următoarele săli:

Comisia 1D - 303, Comisia 2D - 304, Comisia 3D - 305.

Pentru lichidare, cei care dețin tablete obținute prin PNRR, le vor preda la ing. Alin Boieru, începând cu luni 10.07, în sala 350, Barițiu 26-28 (sediul Dep. de Automatică).

Predarea lucrărilor:

Pentru sesiunea iulie 2023, studenții vor încărca materialul conform calendarului și regulamentului, prin Microsoft Teams:

• - licențe - după aderarea la echipa Teams ef170n4, alegeți comisia corectă și încărcați materialul la Assignments;
  • - disertații - după aderarea la echipa Teams 5pnkes2, alegeți comisia corectă și încărcați materialul la Assignments.

Programarea susținerilor se va publica ulterior încheierii perioadei de înscriere și predare a lucrărilor.

Calendarul finalizării studiilor de licență și master este disponibil aici.

Comisiile pentru sesiunea iulie: aici. În sesiunea iulie 2023 la Cluj-Napoca pentru diplomă vor fi active comisiile 1D-3D și pentru disertație comisiile 1M-3M.

Informații generale

Modelul pentru proiectul de licență: aici, iar modelul pentru proiectul de disertație aici.

Regulament pentru finalizarea lucrărilor de licență și disertație: aici.

Alte detalii privind șablonul de copertă: diploma română, diplomă engleză și disertație.